Elementy złączne do ogrodzeń – gdzie ich szukać?

Gdzie szukać dobrych i niedrogich elementów złącznych i materiałów do ogrodzeń? Hipermarkety? OLX? Allegro? Dodaj do tej listy lunfix.pl i przekonaj się, jak wiele brakowało Ci do tej pory.

Jak w każdym biznesie, w sprzedaży elementów złącznych ważne jest znalezienie równowagi. Nie chcesz mieć domu zbudowanego ze “złotych” gwoździ lub przeciwnie, z wadliwymi kołkami i izolacją niskiej jakości. Nie chcesz też, aby Twoja firma została zasypana reklamacjami.

Sprzedaż detaliczna z hurtowni – czy to się opłaca?

Jeśli chodzi o gwoździe, kilka firm w Polsce ma ugruntowaną pozycję godnych producentów. Na przykład gwoździe budowlane i gwoździe z gwintem “Lun Fix” są używane na setkach placów budowy w całej Polsce. Sprzedaż hurtowa – w tym sezonie firma zapewnia uczciwe ceny na cały asortyment gwoździ, a niektóre artykuły oferowane są z rabatem!

“Lun Fix” – Specjaliści firmy mają doświadczenie w produkcji elementów złącznych i siatek od prawie 15 lat. To w dużej mierze dlatego firma Lun Fix jest w stanie zapewnić setkom placów budowy wysokiej jakości mocowania. Doskonałe ceny i szeroki asortyment produktów.

Zakres usług

Własna produkcja jest istotną, ale nie jedyną zaletą. Lun Fix stale dąży do polepszenia swoich relacji z klientami w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i innych miastach. Firma rozwija się jednocześnie w kilku kierunkach:

– sprzedaż gwoździ, wkrętów samogwintujących, kotew, łączników perforowanych, krat, siatek i drutu w najszerszym zakresie. Duży wybór rozmiarów (1kg, 5kg, siatki 5m, 25m) oraz wersji (ocynkowane, czarne, z powłoką PCV, pierścieniowe). A to tylko ułamek tego, co znajduje się w naszej ofercie!

– sprzedaż siatek i materiałów do budowy ogrodzeń;

– sprzedaż towarów dla ogrodu (szklarnie, narzędzia);

– instalacja i renowacja ogrodzeń;

– współpraca z klientami hurtowymi i detalicznymi.

Produkcja i asortyment

W “Lun Fix” zaczęliśmy pracować nad nowym poziomem jakości. Rozszerzyliśmy asortyment siatek ogrodzeniowych. Udoskonaliliśmy produkcję podstawowych produktów. W 2021 r. lista asortymentowa powiększyła się o ponad 100 pozycji: elementy złączne perforowane, narzędzia ogrodnicze, szklarnie, nowe rodzaje wyrobów metalowych.

Siatka na ogrodzenia

W katalogu Lun Fix przedstawiono kilka rodzajów siatki ogrodzeniowej: plecioną, zgrzewaną, ocynkowaną, powlekaną PCV.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, sprzedając również lekkie siatki z cienkiego drutu. Podstawę naszego asortymentu stanowi jednak siatka ogrodzeniowa o grubości drutu od 2 mm. Klasyczna jakość.

Dostawa produktów

“Lun Fix realizuje dostawy bezpośrednio ze swojego magazynu na terenie całej Polski. Dostawy organizujemy z wykorzystaniem własnego transportu, jak również renomowanych firm logistycznych. Dla stałych klientów i hurtowników zapewniamy bezpłatną wysyłkę. Sprawdź warunki i zasady na naszej stronie internetowej. Budujmy razem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *