Modele rowerów górskich Trek z serii Marlin

Szukasz roweru uniwersalnego, wygodnego i dobrze wyglądającego to właśnie rower trek Marlin jest dla Ciebie.

Amerykański producent rowerów Trek w tym roku wyprodukował rowery górskie mtb w wersjach:

 • Marlin 4
 • Marlin 5
 • Marlin 6
 • Marlin 7
 • Marlin 8

Marliny to nie rowery enduro czy rowery elektryczne ale mają dużo swoich zwolenników na długich trasach rowerowych i leśnych ścieżkach.

Pierwszy ale nie najgorszy!

Marlin 4 to pierwszy wśród tej serii rowerów. Wygląda nadal bardzo dobrze na tle konkurencji. Posiada nowoczesną ramę, która wyróżnia go z tłumu rowerów uniwersalnych, rekreacyjnych.

Ulepszona wersja 4

Natomiast wersja 5 to ulepszona wersja 4 wyposażona w nieco lepsze podzespoły niż jego poprzednik. Praca hamulca i przerzutek będzie jeszcze lepsza. Oczywiście nadal w tym modelu możesz zastosować bagażnik do przewożenia sakiew na dłuższych dystansach.

Jeszcze większy komfort w modelu marlin 6

Marlin 6 to bardziej kompaktowa i lżejsza wersja Marlin 5. To nadal pełnowymiarowy rower, ale o wiele łatwiej go przechowywać w mniejszych przestrzeniach. Rama wykonana jest z aluminium, dzięki czemu jest lekka, łatwa do przenoszenia i trwała.

Marlin 6 jest również wyposażony w lepszy napęd Shimano, które ma szerszy zakres regulacji, co ułatwia rowerzystom znalezienie idealnego dopasowania do stylu jazdy.

Wersja 7 i 8

Wiadomości sportoweTe wersje rowerów przewidziane są dla pasjonatów długich tras którzy sobie cenią dobrej jakości hamulec i nienagannie działające przerzutki.

Lekkie stopy aluminium zastosowane do produkcji tych rowerów duże grono doceni podczas długich tripów.

Zalety rowerów serii Marlin

 • Trek marlin to świetny rower dla kogoś, kto lubi jeździć na długich dystansach. Ma alumionową ramę i jest lekki.
  Rower Trek Marlin to rower hybrydowy, który świetnie sprawdza się podczas dojazdów do pracy.
 • Możliwy montaż dużej ilości akcesoriów rowerowych
 • Nowoczesna rama
 • Nowoczesne malowanie
 • Rower mtb na szlaki zapewniający wsparcie i pewność, z ulepszoną geometrią dającą więcej kontroli na singletracku, ale także elementami do codziennej jazdy, jak uchwyty na bagażnik i nóżka. 

 

2 komentarze

 1. Szukałam nie tak dawno dobrego sklepu rowerowego w swoim mieście i znajomy polecił mi https://royalbi.pl/. Bez względu na poziom zaawansowania czy preferencje rowerowe, oferta jest tak różnorodna, że nawet najbardziej wymagający klient odnajdzie coś idealnego dla siebie.

 2. Rowery to super sposób na spędzenie czasu czy zadbanie o zdrowie. Sam kupiłem ostatnio bidony do mojego roweru pod kolor mojej ramy rowerowej. Super wybór, można także zaopatrzyć się w koszyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *