Na konferencji dla testerów oprogramowania SOFTSWISS wymieniła 3 aktualne oferty pracy dla Polski

Międzynarodowa firma produktowo-technologiczna SOFTSWISS udzieliła wsparcia przedsięwzięciu, ważnemu dla testerów oprogramowania w Polsce. Mowa tu o wydarzeniu test:fest, które odbyło się kilka dni temu we Wrocławiu. Jest to konferencja o 7-letniej historii, podczas której miejscowi specjaliści z branży IT oraz referenci z innych krajów dzielą się ze sobą doświadczeniem zawodowym, zasadami i narzędziami, które na co dzień wykorzystują w swojej pracy.

SOFTSWISS, znany producent oprogramowania, wystąpiła na test:fest w charakterze złotego partnera i przedstawiła i przedstawiła pierwszą trójkę аktualnych ofert pracy dla testerów w swoim zespole. Są to Senior Manual QA Engineer, Senior QA Automation Engineer (iGaming Platform), Middle QA Engineer. Firma rozwija swoje centra programistyczne na całym świecie, ale niejednokrotnie podkreślała, że polski rynek pracy jest dla niej jednym z priorytetowych i stawia na wysoki poziom lokalnych specjalistów z branży IT.

Do pracy na polskim rynku SOFTSWISS zapewnia programistom, testerom, analitykom, kierownikom projektów i innym pracownikom komfortowe centrum programistyczne w Poznaniu. W firmie dobrze funkcjonuje system pracy zdalnej i pracownicy mają prawo samodzielnie wybrać format pracy – pracę zdalną lub pracę w biurze.

– Takie konferencje, jak test:fest są niezbędne dla naszej wspólnoty zawodowej, aby jej członkowie mogli wymieniać się doświadczeniem, awansować i rozwijać się. Zawód testera oprogramowania dla wielu specjalistów staje się prawdziwą przepustką do sfery technologii informacyjnych. Jest to ten unikalny przypadek, kiedy człowiek może od zera zdobyć wszystkie potrzebne umiejętności i zacząć budować swoją karierę w branży IT  – opowiada Natalia Perkowska, Head of Acquisition w SOFTSWISS. – Dla naszej firmy ważne jest, aby pozostawać w kontakcie z lokalnymi wspólnotami IT, dlatego z radością udzieliliśmy wsparcia organizacji konferencji we Wrocławiu. Takie wydarzenia stanowią także wspaniałą możliwość, aby zapoznać się z lokalnymi specjalistami, a my zawsze szukamy nowych utalentowanych pracowników, którzy wzmocnią nasz międzynarodowy zespół.

DLA INFORMACJI

SOFTSWISS – międzynarodowa firma produktowo-technologiczna z 10-letnim doświadczeniem i oficjalnymi oddziałami w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. Liczba pracowników SOFTSWISS przekroczyła już 1400. SOFTSWISS jako pierwsza firma na świecie stworzyła rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w sferze rozrywek online.

W 2022 roku firma otrzymała nagrodę SIGMA Europe w kategorii ,,Miejsce pracy roku” i nagrodę SIGMA CIS w kategorii ,,Best affiliate tracking software”. A w 2021 roku SOFTSWISS została wyróżniona nagrodami w kategoriach ,,Najlepsza firma roku pod względem obsługi klienta” na International Gaming Awards (IGA) i ,,Najlepsza obsługa klienta roku” na Starlet Awards. Pracownicy SOFTSWISS byli zwycięzcami w kategoriach: ,,Liderstwo”, ,,Produkty i innowacje” i ,,Pracownik roku”.

Sprzęt AGD – najczęstsze awarie i jak sobie z nimi radzić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *