Wkładki oferowane przez fachowców

 

 Wkładki ortopedyczne oferowane w naszym serwisie ortotycznym są ortezami na zamówienie, które są produkowane zgodnie z receptą wykwalifikowanego ortopedy. Są one przez nas produkowane przy użyciu nowoczesnego sprzętu, który umożliwia wysoką precyzję. Oznacza to, że Państwa wkładki ortopedyczne powinny być wygodne i funkcjonalne, jak również estetyczne.

Państwa wkładki ortopedyczne muszą być wykonane zgodnie z wymiarami Państwa stóp, aby w maksymalnym stopniu oddziaływały na Państwa problematyczne obszary. Wymiary, które należy wziąć pod uwagę to szerokość, długość, wysokość łuku (wysokość pod kłębiem stopy) i wysokość podbicia (najwyższy punkt, w którym stopa zaczyna się wyginać w kierunku kostki). Pomiary te muszą być wykonane bez obuwia lub skarpetek – po prostu boso lub na bosoze skarpetą. Ortopedzi z serwisu ortopedycznego dokonają Państwa pomiarów i przepiszą Państwu wkładki ortopedyczne, które można zakupić online po uprzednim umówieniu się telefonicznie lub mailowo – wkładki nie są dostępne w naszej klinice.

Gdzie można kupić wkładki ortopedyczne ?

Wkładki ortopedyczne Kraków można nabyć w naszym serwisie ortopedycznym w Wojskowej Akademii Medycznej, a jeśli ktoś z Państwa rodziny ma problemy z bólami stóp, zapewnimy indywidualne dopasowanie dla każdego członka rodziny. Nasz personel oferuje również bezpłatne konsultacje w zakresie stosowania ortez i specjalnych wkładek do butów, które mogą poprawić komfort i wydajność podczas aktywności sportowej, jak również pomóc w redukcji bólu pięty, zapalenia powięzi podeszwowej, bunionów i innych tego typu problemów.

Podczas aktywności sportowej, takiej jak bieganie lub gra w piłkę nożną, wkładki ortopedyczne mogą być ważnym elementem rehabilitacji ortopedycznej, ponieważ pomagają utrzymać nogi, plecy i szyję w zdrowym ustawieniu.

Wkładki ortopedyczne nie są przeznaczone tylko dla pacjentów z problemami ortopedycznymi – wkładki powinny być stosowane przez wszystkich ludzi, którzy pracują przy biurku lub wykonują inne prace, które wymagają pozostawania w pozycji siedzącej przez wiele godzin. W trakcie Państwa ortopedycznej podróży mogą Państwo skorzystać z naszej strony internetowej ortho.mil.ba lub skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Mogą Państwo również przeczytać nasz dział FAQ, w którym znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące ortez i ogólnie ortopedii

Artykuł powstał przy współpracy z https://g3ino.edu.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *