Piękno minimalizmu w Twojej łazience

Łazienki już dawno przestały być pomieszczeniem o czysto praktycznym przeznaczeniu. Obecnie pod względem estetycznym stanowią równie ważny element domu, co salon czy sypialnia i podobnie do nich muszą być funkcjonalne oraz w pełni dopasowane reszty mieszkania. Oprócz tego łazienka jest  miejscem też mającym zapewnić nam chwile komfortu, odpoczynku i ukojenia po dniu pełnym pracy lub nauki, dlatego powinna wiązać się z jak największą wygodą. 

Czystość i harmonia

Dopasowując przestrzeń łazienki do swoich potrzeb warto skupić się na tym, aby była możliwie jak najbardziej użyteczna. Zminimalizujmy więc liczbę niepraktycznych przedmiotów, jakie mogłyby się w niej znaleźć i zaaranżujmy ją tak, by do maksimum podnieść poziom naszej wygody.

Jednym z doskonałych rozwiązań dla osób, którym dobrze znane jest minimalistyczne podejście do wystroju wnętrz jest zastosowanie liniowego systemu nawadniającego. To świetna opcja również dla wszystkich tych, którzy pragną uczynić swoją łazienkę bardziej nowoczesną i ergonomiczną zachowując jednocześnie wysoki poziom estetyki.

Prysznic bez brodzika – nowoczesność i funkcjonalność w jednym

Elegancka minimalistyczna bateria prysznicowa pozwoli stworzyć prysznic “walk in”, czyli prysznic bez brodzika. Jest to możliwe dzięki odprowadzaniu wody do kanału przez odpływ wbudowany bezpośrednio w podłogę.

Brzmi jak kwintesencja minimalizmu, prawda?

Dzięki temu rozwiązaniu optycznie zwiększymy przestrzeń nawet niewielkiej łazienki i podniesiemy jej walory estetyczne poprzez wykończenie posadzki pod prysznicem takimi samymi płytkami ceramicznymi albo marmurowymi, jakich użyliśmy w całym pomieszczeniu.

Designerska armatura prysznicowa, jaką znaleźć można choćby na stronie Omstore – https://omstore.pl/collections/baterie-prysznicowe cechuje się wyjątkowym modernistycznym wyglądem i kolorystyką, która idealnie wpasuje się zarówno w chłodne, monochromatyczne wnętrza, jak i barwne łazienki. Z kolei jej budowa dzięki swej prostocie jest tak uniwersalna, iż gwarantuje, że armatura świetnie sprawdzi się także w klasycznie urządzonych domach. To elegancja, oszczędność miejsca oraz szansa za stworzenie kabiny prysznicowej w niepowtarzalnym stylu w jednym.

Dodatkowo baterie wyposażone zostały w wiele udogodnień, jak opcja regulacji natrysku, oświetlenie LED, termostat, a nawet cyfrowy wyświetlacz ukazujący temperaturę wody i czas. Wszystkie modele wykonano z solidnych, wysokojakościowych tworzyw gwarantujących bezusterkowe użytkowanie baterii przez długi czas.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *