Płaski brzuch w 2 tygodnie – czy to możliwe?

Dwa tygodnie to czas w którym można przeprowadzić naprawdę widoczną metamorfozę. Oczywiście trudno spodziewać się “sześciopaka” po 14 dniach ćwiczeń i diety, ale efekty z całą pewnością będą zauważalne.

Ćwiczenia na płaski brzuch

Przygotowaliśmy specjalny zestaw ćwiczeń, który pomoże Ci spalić tkankę tłuszczową oraz wzmocnić i uwidocznić mięśnie brzucha. To kompletny program, którego sumienna realizacja daje gwarancję widocznej poprawy.

Nożyce pionowe

Ułóż ciało w pozycji leżącej, ręce wzdłuż tułowia. Unieś część barkową i wykonuj szybkie nożyce w pionie. Sugerowana ilość powtórzeń: 30. Ilość serii: 3-4 (w zależności od motoryki).

Skrętoskłony

W pozycji stojącej połóż ręce z tyłu głowy. Stań w szerokim rozkroku. Lewe ramię kieruj ku prawemu kolanu. Sugerowana ilość powtórzeń: 30. Ilość serii: 4.

Unoszenie nóg

W pozycji leżącej połóż ręce na klatce piersiowej, delikatnie unieść część barkową i unoś nogi zginając je w kolanach. Wykonuj po 15 powtórzeń na każdą nogę. Ilość serii: 4.

Unoszenie nóg w pion

W pozycji leżącej ułóż ręce wzdłuż tułowia. Szybkim, energicznym ruchem unieś nogi do pozycji pionowej i utrzymuj przez 5 sekund. Sugerowana ilość powtórzeń: 10. Ilość serii: 4.

Trening tego typu należy realizować codziennie przez 14 dni. Najlepsze efekty osiąga się przy jednoczesnym stosowaniu diety.

Dieta na płaski brzuch

Dieta na płaski brzuch powinna być zbilansowana i zdrowa. Głodowanie organizmu zawsze kończy się efektem jojo (powrotem do pierwotnej wagi i sylwetki).

Aby spalić tkankę tłuszczową należy dostarczać organizmowi głównie: węglowodany złożone, pełnowartościowe białko oraz zdrowe tłuszcze. Należy unikać: cukrów prostych, niezdrowych tłuszczy oraz nieprzyswajalnego białka.

Niezwykle ważnym elementem diety na odchudzanie jest odpowiednie nawadnianie organizmu. Należy przyjmować około 2-3 litry wody każdego dnia. Woda wypłukuje organizm z toksyn (naturalna forma detoksacji) oraz tłuszczy.

Bilans wartości odżywczych ustalany powinien być indywidualnie w oparciu o zapotrzebowanie generowane przez daną jednostkę.

Suplementy na płaski brzuch

Alternatywnym rozwiązaniem dla uciążliwego treningu są suplementy diet. Czy faktycznie są tak skuteczne jak zapewnia to producent? Czy preparaty na odchudzanie działają?

Odpowiedź na te pytanie nie jest jednoznaczna. Z tego względu, iż – suplement suplementowi nierówny. Wszak, preparaty różnią się składem i ilością aktywnych składników, a co za tym idzie – skutecznością.

Nie każdy suplement daje efekty!

Niestety, efektywność niektórych preparatów na odchudzanie jest bliska zeru. Niektóre środki najzwyczajniej w świecie – nie działają i dają efekt placebo. Dlatego też, wybór konkretnego preparatu to rzecz szalenie istotna.

Jak wybierać suplementy diet? Przede wszystkim, nie należy sugerować się jakimikolwiek reklamami i spotami promocyjnymi. Producenci bardzo często opowiadają nieprawdziwe historie. Zdecydowanie rozsądniej jest skorzystać z portali opiniotwórczych i for. Umieszczone tam opinie przez realnych konsumentów mogą dać nam konkretny obraz efektywności danego preparatu.

Nasze propozycje

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym czytelnikom, postanowiliśmy stworzyć nasze TOP3 jeśli chodzi o suplementy diety na odchudzanie.

  1. Keto Actives – wieloskładnikowy preparat umożliwiający osiągnięcie stanu ketozy, bez wchodzenia na dietę ketogeniczną.
  2. Green Barley Plus – kompozycja wyciągu z zielonego jęczmienia i wyciągu z owoców kambodżańskiej garcynii.
  3. Fibre Select – błonnik witalny w formie wygodnych kapsułek do połykania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *