Rozdano wyróżnienia GF dla najlepszych ekspertów rynku nieruchomości

Top 5 najlepszych ekspertów rynku nieruchomości Gazety Finansowej to prestiżowe nagrody dla najbardziej aktywnych, będących na bieżąco z trendami specjalistów rynku nieruchomości, którzy wykazali się szczególnym wkładem, wiedzą, doświadczeniem i innowacyjnymi rozwiązaniami biznesowymi dla tego sektora. 

W tym roku kapituła GF wytypowała pięć osobowości. W  gronie wyróżnionych  laureatów, znaleźli się :

Adam Białas, autorytet rynku nieruchomości, dyr. agencji komunikacji  BIALAS Consulting & Solutions, dziennikarz. Przewidywał proces konsolidacji i powstanie, kilku dominujących podmiotów, które znacząco zmienią zasady oraz wysokości marży deweloperskich, bazując na dużej skali inwestycji. Ekspert marketingu, sprzedaży i komunikacji.

Jarosław Jędrzyński, znawca rynku nieruchomości, dziennikarz, ekspert i analityk portalu RynekPierwotny.pl, a także publicysta magazynu Forbes.

Tomasz Porowski, właściciel agencji Pantera Invest. Twórca rynkowego bestselleru Pantera Premium Homes – oferty dostarczającej gotowe do zamieszkania luksusowe osiedla i rezydencje.

Bartosz Turek, główny analityk HRE Investments. Ekonomista, który od wielu lat obserwuje i komentuje wydarzenia ważne z punktu widzenia rynku nieruchomości i budżetów domowych Polaków.

Iwona Zauska, prezes zarządu Upper Finance. Ekspertka w dziedzinie pozyskiwania finansów na realizacje inwestycji na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, a także w sektorze usług medycznych oraz logistycznych.

Gazeta Finansowa (portal GF24.pl) to wydawany od ponad dwóch dekad ogólnopolski tygodnik społeczno-ekonomiczny. Na jego łamach publikują wybitni polscy ekonomiści, komentatorzy i publicyści. 

Całość materiału w Gazeta Finansowa https://gf24.pl/27606/top-5-najlepszych-ekspertow-nieruchomosci/

Biznes Raport GF https://gf24.pl/wp-content/uploads/2021/06/TOP-5-najlepszych-ekspertow-nieruchomosci.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *