Wygrodzenia i inne zabezpieczenia w obszarach magazynowych

Bezpieczeństwo jest ważną kwestią w każdej firmie, w której używany jest drogi sprzęt lub gdzie przechowywane są produkty. Klatki magazynowe, wygrodzenia i ścianki działowe umożliwiają szybkie i łatwe tworzenie bezpiecznych obszarów. Oferują wszechstronne rozwiązania, które pomagają oszczędzać pieniądze i poprawiają bezpieczeństwo pracowników.

Jak działają wygrodzenia magazynowe i inne zabezpieczenia w tym obszarze?

Ścianki działowe to panele z siatki drucianej przykręcane do pionowych słupków. Układają się jeden na drugim w pionie, aby uzyskać niestandardową wysokość końcową. Ścianki działowe zapewniają mocną, bezpieczną barierę, którą można szybko i łatwo zainstalować. Możesz dostosować swoją partycję do prawie dowolnego układu, aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo dla swoich potrzeb.

Klatki zabezpieczające z siatki drucianej składają się z wielu przegród, tworząc kompletną obudowę. Dostępne są w wielu standardowych rozmiarach i wysokościach lub można je dostosować do indywidualnych potrzeb. Klatki druciane są wykorzystywane do kilku celów w obiektach magazynowych, na przykład do zabezpieczania i ochrony systemów komputerowych, zabezpieczania zapasów, sekcji narzędziowych i sprzętu do konserwacji. Klatki druciane są cenne do organizowania przedmiotów, a jednocześnie zapewniają ich bezpieczeństwo.

Natomiast wygrodzenia magazynowe polegają na wykorzystaniu przegród z siatki drucianej do stworzenia rozszerzonej bariery wokół bezpiecznego obszaru.

Korzyści

Siła i solidność to najważniejsze priorytety przy wyborze drucianych klatek,wygrodzeń i ścianek działowych do dowolnego zastosowania. Niektóre z zalet, o których mowa obejmują te wymienione poniżej.

Wszechstronność – W przeciwieństwie do stałych ścian, klatki, wygrodzenia i ścianki działowe są tymczasowe. Możesz dodać więcej bezpiecznego miejsca lub przenieść je w inne miejsce w miarę rozwoju firmy.

Zapobieganie kradzieży – Materiały używane przez pracowników magazynu są drogie i podatne na kradzieże. Zabezpieczenie sprzętu za pomocą drucianej bariery chroni go przed kradzieżą, co przekłada się na znaczne oszczędności.

Łatwy dostęp do zapasów i zgodność z wymogami bezpieczeństwa przeciwpożarowego

Większe bezpieczeństwo – BHP wyznacza surowe wytyczne dotyczące obsługi i użytkowania sprzętu magazynowego. Zabezpieczenie sprzętu uniemożliwia pracownikom bez odpowiedniego przeszkolenia i umiejętności uzyskanie do niego dostępu. Stworzenie bezpieczniejszego środowiska dla Twoich pracowników pomaga chronić Twoje największe aktywa. Wygrodzenia i inne pomagają również zachować zgodność z wymogami, udostępniając systemy przepływu powietrza i zraszaczy w obszarach magazynowych.

Lepsza widoczność – Otwarta siatka druciana pozwala zajrzeć do wnętrza obszaru, aby lepiej wiedzieć, co jest w środku. Przejrzystość kładzie kres szukaniu przedmiotów i zapewnia dodatkową ochronę dla Twojego systemu monitorowania.

Ostatnią cechą, która zapewnia bezpieczeństwo drucianych klatek, wygrodzeń i ścianek działowych, są opcje blokowania. Wybieraj z szerokiej gamy mechanizmów blokujących, które umożliwiają dostęp tylko osobom, którym chcesz na to pozwolić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *