Dźwiękoszczelne meble i inne rozwiązania akustyczne do nowoczesnego biura

Ponieważ 70% pracowników działa już w otwartych biurach w ramach współpracy ze swoimi pracownikami, takie miejsca pracy które kładą nacisk na rozwiązanie dźwiękoszczelne są podobne niż trendem. W końcu nagle dzwonią telefony, oddzwaniają z kawiarni i koledzy przy sąsiednim stoliku omawiającym wczorajszy mecz,a więc już wiesz po co zwracać uwagę na akustykę biura.

Badania, że ​​zjawisko rozpraszające uwagę, dzieje się średnio na 11 minut, co prowadzi do marnowania prawie 86 minut pracy. Niestety te rozproszenia nie są łatwe do zignorowania. Naturalną tendencją interwencji słuchowej jest osiągnięcie trudności technicznych, co odwróciło uwagę od skoncentrowanej pracy i przerywa tok myślenia. Za każdym razem, gdy tak się dzieje, potrzeba dodatkowego czasu, aby ponownie skupić się na zadaniu. Nawet 5 takich rozrywek w 8 godzinnego dnia pracy może zmniejszyć wydajność o 15%.

Nowoczesne modne meble biurowe z wpływem na akustykę

Dlatego też, więc projektuje się interfejsy i przestrzenie pomocnicze, które mają zastosowanie. Zniknęły też tradycyjne hierarchie biurowe. Przedsiębiorcy i dyrektorzy start-upów często omawiających strategie firmy, nowi pracownicy, a nawet nawet stażyści są zachęcani do tworzenia pomysłów podczas tych spotkań. Plany pod uwagę ten nowy sposób pracy, wstępny lot i sprzedaż konferencyjne mają, pewien projekt z ich zaletami, w celu uzyskania korzyści na poziomie wymagań na drodze nie ma drogi technologicznej.

Na takim podejściu skupiają się nowoczesne rozwiązania umeblowania dźwiękochłonnego, jak innowacyjne meble Acustio. Twarde powierzchnie odbijają fale dźwiękowe, powodujące głos, który przenosi się na zmianę na większe odległości. Meble, które mają zanegować ten efekt, są meblami akustycznymi. Pokryte filcem, pianką lub włóknem dźwiękochłonnym rozpraszają dźwięk, tworząc wyciszone środowisko pracy.

W tych najbardziej nowoczesnych biurach można znaleźć meble, które zwykle są wyposażone w niezbędne elementy, takie jak punkty ładowania i porty USB, aby umożliwić nieprzerwaną pracę. Niektóre mają głośniki Bluetooth i diody LED, co wiąże się z podwyższoną wygodą użytkownika. Innym rozwiązaniem są meble wyposażone z panele dźwiękochłonne, wykonane z plastrów filcu, wykonane do odizolowania przestrzeni od dźwięków zewnętrznych. Montowane są do sufitów i sufitów za pomocą zawiasów lub innych rozwiązań.

Panele modułowe

Są to formy paneli, które można rozmieścić wokół grupy biurek, aby służyły swoją użytecznością. Pełnią funkcję ochronną i dźwiękochłonną na obszarze ścian, które można przesuwać, zgodnie z życzeniami i potrzebami. W ten sposób można też mieć dostęp do sprzętu, gdyż takie nieprzezroczyste wykończenie je zapewnia. Mogą nawet być wykonane ze szczelnego szkła, jeśli firma musi być postrzegana jako pro innowacyjna. Panele te doskonale sprawdzają się do biur wielodziałowych, w których będą działać mogą pracować w tandemie. Te elastyczne i wygodne opcje dają ogromne możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *