Folia stretch – idealna do różnych zastosowań. Poznaj jej zalety!

Branża materiałów opakowaniowych produkuje i dostarcza szeroką gamę opakowań z różnych materiałów i do różnych zastosowań. Znajdziesz w niej wszelkiego rodzaju materiały opakowaniowe: pudełka kartonowe, folie PE, folia stretch Wrocław, folie bąbelkowe, folie PO, taśmy spinające, taśmy klejące, pianka PE, styropian i wiele innych opakowań – bo produkcja opakowań wrocław ma się dzisiaj naprawdę dobrze. Spójrzmy zwłaszcza na to, co folia strech może nam zaproponować.

Folie rozciągliwe

Folie stretch zastępują mocowanie towarów taśmami opasującymi lub workami paletowymi, zwłaszcza przy pakowaniu towarów na paletach. Folie stretch ręczne, folie stretch maszynowe, akcesoria do folii stretch a do tego zadruk etykiet Wrocław – to wszystko i wiele więcej jest w stanie zapewnić każde dobre studio graficzne Wrocław. Folie stretch zastępują mocowanie towarów taśmami opasującymi lub workami paletowymi, zwłaszcza przy pakowaniu towarów na paletach. Folie stretch ręczne, folie stretch maszynowe, akcesoria do folii stretch – znajdziesz je w naprawdę różnych szerokościach i to nawet z wydłużeniem do 300%. Wystarczy powiedzieć, jaka folia stretch Wrocław Cię interesuje i temat będzie załatwiony.

Folia stretch – jakie może zapewnić zalety?

  • chroni przed rozlaniem, uszkodzeniami mechanicznymi i warunkami atmosferycznymi podczas transportu,

  • mocowanie wyrobów odbywa się poprzez owijanie folią z wymaganą siłą naciągu bez efektów termicznych;

  • kurczliwość folii i siłę wiązania uzyskuje się dzięki pamięci kształtu folii o co dba studio graficzne Wrocław,

  • zmienność, łatwość użycia, niskie koszty, wysoka wydajność pakowania,

  • rozwiązanie podobnie jak zadruk etykiet Wrocław przyjazne dla środowiska i w pełni nadające się do recyklingu,

  • rozwiązanie wykonane z polietylenu o małej gęstości z klejem,

  • zastępuje mocowanie towaru taśmami mocującymi lub workami paletyzującymi,

  • pozwala na pakowanie mechaniczne i ręczne,

  • można zamówić ładne i kolorowe wzory, na czym zyska także produkcja opakowań wrocław,

  • siatkowe folie mocujące nadają się do pakowania kwiatów, owoców i warzyw (dobra przepuszczalność).

Dzięki specjalnemu materiałowi wejściowemu i najwyższej technologii produkcji folia stretch, jaką można dzisiaj zakupić posiada doskonałe właściwości wytrzymałościowe nawet przy niewielkich grubościach (zaledwie 8 mm). Folia nie rozdziera się na rogach i ostrych krawędziach oraz bezpiecznie zabezpiecza zapakowany towar podczas transportu i przechowywania.

Ponadto dzięki niewielkiej grubości zużyjesz znacznie mniejszą ilość folii, oszczędzając tym samym nie tylko środowisko (produkując mniej odpadów), ale także obniżając koszty pakowania towaru.

Korzyści widać szczególnie wtedy, gdy w grę wchodzą folie termokurczliwe polietylenowe, które znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu do mocowania i zabezpieczania towarów począwszy od opakowań grupowych po palety. Takie rozwiązanie nadaje się do półautomatycznego i automatycznego, konsumenckiego i przemysłowego pakowania różnych towarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *