Historie woźnicy podczas kuligu, a może coś innego? Witamy w polskich Tatrach!

Wybierz się na przejażdżkę saniami ciągniętymi przez konie wzdłuż zapierającej dech w piersiach leśnej przyrody w Zakopanem. Konie będą ciągnęły Ciebie i Twoich towarzyszy podróży na staromodnych saniach. Zakopane w zimie błyszczy tysiącami migoczących światełek, które przeniosą Cię prosto do bajki. To wszystko czeka na Ciebie, jeśli postawisz na kulig zimowy, daj się skusić!

Zakopane znajduje się na obrzeżach polski, ale wydaje się, że jest to piękny, zaśnieżony świat. Wybierz się na przejażdżkę po lasach i polach, leżąc pod autentycznymi ciepłymi kocami. Po przejażdżce rozgrzej się w środku gorącymi napojami i ciastkami, podczas gdy woźnica – góral będzie Ci opowiadał historie o historii tego obszaru i pracy z końmi. To jedno z czarujących przeżyć, którego nigdy nie zapomnisz.

Zima w Zakopanem może być równie ekscytująca, co magiczna

Nawet jeśli pada deszcz, śnieg lub jeszcze co innego, dzięki naszym wspaniałym wskazówkom nie będziesz się nudzić. Puste lasy, lodowate powietrze, samotne łamiące się gałęzie – jeśli właśnie się zakochałeś lub potrzebujesz trochę czasu dla siebie, powinieneś wybrać się tutaj. Zimą Tatry stają się prawdziwie romantyczne. Jeśli masz szczęście, nie będziesz musiał nawet dzielić wozu z kimkolwiek.

Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się zimowym krajobrazem, otulony ciepłym kocem – to świetny sposób, aby cieszyć się przejażdżką bryczką bądź kuligiem.

Alternatywne rozrywki – znajdź coś dla siebie!

To z pewnością będzie doświadczenie zupełnie innego rodzaju. Dlaczego nie spędzić nocy w igloo? W Polsce są nawet małe wioski igloo. Często są idyllicznie położone wysoko w górach, a ponadto oferują kolorowy program rozrywkowy, wspaniałe panoramy i bar lodowy w cenie. Jeśli masz ochotę samodzielnie zbudować igloo, jest to również możliwe, wystarczy się nieco rozejrzeć po atrakcjach Podhala.

Tatry zachwycają przez cały rok. Zimą jednak szczególne wrażenie robi wieczorny spacer po lesie z pochodniami. Jedną z atrakcji jest z pewnością widok z wyższych wysokości na oświetlone doliny. Wow!

Jeśli nie kulig, to może zjeżdżanie na sankach po stokach? To sprawia, że każdemu policzki rumienią się. Naturalny tor saneczkowy to dobry początek. Jeśli szukasz przypływu adrenaliny, weź wyścigową opcję bobslejową: doświadczony pilot poprowadzi Cię przez lodowy kanał z prędkością, która robi wrażenie.

Jazda na łyżwach to nie tylko przyjemność dla dzieci. Kręcenie się przed odpowiednią sceną staje się niezapomnianym przeżyciem. Szczególnie piękną, jeśli lód jest wystarczająco gruby i możesz nawet zagrać w hokeja na lodzie. Jednak w większości większych miast znajdują się również lodowiska, również na Podhalu, dlaczego więc z tego nie skorzystać?

Niezależnie od tego, czy jeździsz na nartach, czy na snowboardzie, ściganie się po stoku jest zawsze zabawne. Dotyczy to szczególnie gór takich jak nasze polskie i przepiękne Tatry. W sieci internetowej bez problemu znajdziesz szczegółowe informacje na temat wszystkich ośrodków narciarskich, które działają na tym terenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *