Kupisz to wszystkie rodzaje maszyn budowlanych

Ritchie Bros. jest jednym z wiodących internetowych domów aukcyjnych. Na ich internetowej giełdzie codziennie odbywają się wyprzedaże i aukcje używanych maszyn i urządzeń.

Działając od wielu lat, posiadają zdywersyfikowaną, solidną i wykwalifikowaną bazę klientów oraz ugruntowane koncepcje sprzedaży wysokiej jakości dóbr inwestycyjnych. Specjaliści ds. marketingu dobierają odpowiednie środki, aby zwrócić się do klientów w celu skutecznego marketingu Twoich maszyn, niezależnie od tego, czy chodzi o aukcję upadłościową, czy aukcję przemysłową na nadwyżki maszyn. Oprócz używanych maszyn do obróbki metalu i drewna znajdziesz tam również maszyny budowlane, maszyny do obróbki polimerów oraz maszyny z przemysłu spożywczego. Ale także używane pojazdy użytkowe i specjalne maszyny niestandardowe trafiają pod ich wirtualny młot.

Wycena używanych maszyn i systemów

We współpracy z ekspertami Ritchie Bros. Oferuje wyceny maszyn i systemów mechanicznych. Ci eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w różnych sektorach przemysłu. Opierając się na regularnych aukcjach używanych maszyn z branż takich jak metalowa, drzewna, budowlana i wielu innych, są w stanie bardzo dokładnie ocenić wartość rynkową. Zapewniają ocenę Twoich maszyn pod kątem zgodności z rynkiem.

Co to jest aukcja maszyn online?

Aukcje  maszyn online działają w taki sam sposób, jak aukcje zwykłe, gdzie najwyższą ofertą na daną partię jest ten, kto wygra maszynę. Poprzez internetowe aukcje często można nabyć wysokiej jakości maszyny i urządzenia przemysłowe i budowlane po niskich cenach wyjściowych od uznanego producenta lub firmy. Czasami takie aukcje będą oferować wspaniałe oferty pakietowe, które zwykle są niespotykane, a takie przemysłowe aukcje internetowe umożliwiają również w tym udział dla międzynarodowych firm niezależnie od ich lokalizacji.

Jakie jeszcze przedmioty można znaleźć na aukcji?

Na Ritchie Bros. znajdziesz szeroką gamę maszyn i urządzeń w dobrych cenach na różnorodnych aukcjach. Nie skupiając się na maszynach do obróbki drewna i maszynach do obróbki metali, znajdziesz również urządzenia dla wielu różnych gałęzi przemysłu, w tym przemysłu spożywczego, budowlanego i elektronicznego.

Podczas procesu zamykania fabryki często licytowane są nie tylko maszyny i urządzenia produkcyjne. W związku z tym regularnie organizowane są aukcje, które obejmują szeroką gamę urządzeń, agregatów prądotwórczych, pojazdów i urządzeń przeładunkowych, kompresorów, urządzeń magazynowych, urządzeń pomiarowych, robotów przemysłowych, maszyn pakujących i wyposażenia warsztatów, ale maszyny budowlane to główna linia aukcji.

Powody, dla których warto kupować sprzęt na internetowych aukcjach

Głównym powodem uczestniczenia w aukcji jest świadomość, że będą w stanie zdobyć potrzebny sprzęt po niskich cenach. Jednak kolejną zaletą tych aukcji jest to, że wiesz, że produkt jest dostępny od ręki. Aukcje online stały się popularne, ponieważ zainwestowane pieniądze zwracają się szybciej niż zamówienie produktu u sprzedawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *