Szkolenie steigerbouwer – dlaczego warto?

Szkolenie z montażu rusztowań, bo właśnie o nim będzie mowa, cieszy się ogromną popularnością wśród osób, które chcą zwiększyć lub zmienić zakres swoich obowiązków w firmie, a także tych mających w planach wyjazd za granice w poszukiwaniu lepszej pracy dla siebie. Wciąż zastanawiasz się, czy warto się na nie zapisać? Po przeczytaniu tego artykułu z pewnością będzie Ci łatwiej podjąć odpowiednią dla siebie decyzję.

Co zyskasz dzięki szkoleniu steigerbouwer?

Szkolenie steigerbouwer to przede wszystkim furtka do tego, aby zacząć poszukiwania pracy poza granicami państwa, gdzie możliwości są znacznie większe, a wynagrodzenie – zdecydowanie atrakcyjniejsze. Co więcej, po ukończeniu szkolenia, dzięki któremu zyskujesz uprawnienia holenderskie, masz możliwość wykonać pracę na podstawie obowiązujących w Holandii przepisów. Po takim przygotowaniu nie tylko zdobędziesz wiedzę na temat struktur rusztowania, jego części i przepisów, ale także będziesz umiał identyfikować wady, które stanowią kluczowe znaczenie dla wycofania sprzętu. Oprócz tego wzbogacisz swoje kwalifikacje w zakresie zachowania bezpieczeństwa pracy na wysokościach i tego co robić, jak się chronić przed upadkiem. Najlepsze na koniec, czyli to, co może być dla wielu osób najważniejsze – znacznie większe szanse na otrzymanie pracy w kraju ojczystym oraz Holandii. Edukacja to inwestycja w lepszą przyszłość.

Jak wygląda kurs na montera rusztowań?

W Centrum Szkolenia Zawodowego dostępnych jest wiele szkoleń, które z pewnością sprawią, że po ich ukończeniu zyskasz więcej możliwości zawodowych, niż do tej pory. Skupmy się na początek na tym co zapewnia szkolenie steigerbouwer, jest to m.in.:

  • udział w specjalistycznym szkoleniu tzn. teoretycznym oraz praktycznym, które uwzględnia holenderskie standardy,
  • dostęp do materiałów, abyś mógł samodzielnie utrwalić swoją wiedzę,
  • szkolenie, które prowadzone będzie przez wyspecjalizowanych instruktorów i egzaminatorów,
  • szkolenie i egzamin, które będą w języku polskim – abyś i Ty mógł wziąć w nim udział.

Po zakończeniu kursu przyszedł czas na egzamin. Zastanawiasz się, czy samo szkolenie nie wystarczy? Niestety nie. Koniecznością jest przystąpienie do dwóch egzaminów – sprawdzających poziom wiedzy teoretycznej oraz praktycznej. Podczas ich przebiegu obecny jest holenderski egzaminator – spokojnie, wciąż wszystko odbywa się w języku polskim. Po zaliczeniu obu części uzyskujesz certyfikat DNV. Oznacza to, że nabywasz uprawnienia do montażu rusztowań. Po tym już nic nie stoi na przeszkodzie, abyś spróbował swoich sił w pracy np. w Holandii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *