Wydrukuj swoje logo na reklamowym parasolu plażowym!

Wiadomości sportowe

Czy pamiętasz sukces reklamowych upominków plażowych Nivea? A sukces upominków firmowych Coca-Coli? Od zawsze były idealnymi produktami promocyjnymi w okresie letnim. Skorzystaj z trendu stworzonego przez wielkie firmy i wydrukuj swoje logo na reklamowym parasolu plażowym.

Markowy parasol plażowy – jak to się zaczęło?

Niektórzy datują pochodzenie parasoli plażowych w Babilonii ponad 3 400 lat temu, podczas gdy inni utrzymują, że parasol plażowy został wynaleziony w Chinach (och, ci Chińczycy, którzy wymyślili wszystko!) nie więcej niż 4 000 lat temu. Niezależnie od ich pochodzenia, to, co stało się z parasolami plażowymi, było, jak prawie wszystko w życiu takie, że na początku używali ich tylko ludzie zamożni, wysoka szlachta, i że odgrywały ważną rolę w sztuce, ale dzisiaj parasole z logo to klasyczny element naszej codzienności.

W dzisiejszych czasach parasol plażowy nie jest już wykonany z delikatnych materiałów, z wyjątkiem tych, które są dodatkiem do odzieży damskiej i które są nieużywane pomimo eleganckiego wizerunku, jaki zapewniają. Znane i często używane przez nas parasole to te wykonane z aluminium, stali nierdzewnej, włókna szklanego lub drewna (konstrukcja) oraz z tkanin bardziej odpornych na słońce, wiatr i wilgoć: winyle, akryle i plandeki.

Na basenach i nad morzem znajdziemy różnorodne parasole plażowe niczym letnie flagi. Wybrzeże jest wręcz zalane falą kolorowych parasoli plażowych. Kupując parasole plażowe musimy przede wszystkim pamiętać o tym, aby posiadały filtr UV.

Prezentowanie spersonalizowanych parasoli plażowych

Widzieliśmy je. Widzieliśmy je setki razy. W rzeczywistości rzadko można zobaczyć parasol plażowy, który nie jest parasolem promocyjnym. Moglibyśmy porozmawiać o markach, ale dlaczego? Na pewno pamiętasz również spacery wzdłuż wybrzeża i zauważenie wszystkich marek, które wykorzystały markowy parasol do letniej kampanii marketingowej.

Wydrukuj swoje logo na parasolu plażowym z fajnym wzorem, który pasuje do Twojego firmowego koloru, jest to wspaniały artykuł promocyjny. Nie możemy sobie przypomnieć, żebym kiedykolwiek ktoś poszedł do sklepu specjalnie po parasol plażowy, prawda? Ale niemal każdy z nas wybiera się z nim na plażę. Kto go podarował? Z pewnością firma z dobrymi pomysłami.

I teraz należy zdać sobie sprawę, że naprawdę bardzo skupiamy się na tym parasolu plażowym, w końvu promocyjny parasol plażowy jest niezbędnym elementem na tysiącach tarasów barowych i publicznych basenów, które wypełniają się wiosną i latem.

Jeśli chcesz przygotować zestaw promocyjny na lato, jeśli chcesz mieć różne opcje upominków promocyjnych dla swoich klientów w zależności od tego, w co w Ciebie inwestują, możesz wybrać upominki firmowe, które się uzupełniają, takie jak termosy, piłki plażowe, parasole plażowe, plaża ręczniki, sandały, maty, leżaki i wiele innych. Sprawdź więc tą inspirację – a będziesz umierać z niecierpliwości, by poczuć letnie upały w swojej skórze, by zobaczyć markowy parasol plażowy spersonalizowany firmowym logo na plażach, a Twoje artykuły promocyjne będą w tym sezonie lśniły jaśniej niż słońce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *