Zamknięcie umowy w dobrym stylu – czyli, gdzie na lunch biznesowy?

Biznesowy lunch to klasyczny, sprawdzony sposób na podbicie potencjalnego klienta w celu zapieczętowania umowy. Co jeszcze może sprawić, że rozmowa będzie przyjemniejsza niż dobra butelka wina, wspaniały talerz jedzenia i urzekająca atmosfera doskonałej restauracji?

Oczywiście ustalenie, gdzie się udać na to ważne spotkanie na lunch, niekoniecznie jest łatwym zadaniem. W grę wchodzi kilka czynników, a jeden rażący błąd może całkowicie zrujnować twoje szanse na zamknięcie transakcji. Oto zestawienie kilku rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę, zanim wybierzesz restaurację na swój mocny lunch, a także kilka zaleceń dotyczących dobrych miejsc do odwiedzenia w kilku popularnych miastach zorientowanych na biznes.

Znakomita obsługa.

Nie ma znaczenia, czy jedzenie jest niesamowite, jeśli ludzie, którzy ci je podają, nie są dobrze wyszkoleni w sztuce dobrej obsługi. Chcesz znaleźć miejsce, które zapewni bezbłędną obsługę z jakością tego, co serwuje.

Większość restauracji odwiedzanych przez klientów biznesowych rozumie to. Ich kelnerzy są uważni i dyskretni — wiedzą, kiedy przyjść i odprawić się, a kiedy zostawić Cię w spokoju, aby omówić sprawy biznesowe.

Jeśli nie znasz restauracji, zadzwoń z wyprzedzeniem, aby dowiedzieć się, czy jest tam dużo imprez na posiłki biznesowe. Powinieneś również sprawdzić recenzje online, aby dowiedzieć się, czy atmosfera jest odpowiednia.

Atrakcyjne jedzenie.

Nie ma wątpliwości, że jedzenie powinno dobrze smakować. Jednak określenie, jaki rodzaj kuchni wybrać, jest dużym wyzwaniem. Nie jest dobrze, jeśli wybierzesz niesamowitą restaurację, z efektowną oprawą i nieskazitelną obsługą… jeśli twoja druga strona umowy absolutnie nie znosi konkretnego rodzaju serwowanych tam potraw.

Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj jedzenia preferuje osoba, z którą się spotykasz, kuchnia w stylu tradycyjnym jak ta którą oferuje Restauracja Schronisko Bukowina jest generalnie bezpieczna. Zwykle nie możesz się pomylić z opcją steków i pysznych sałatek – to klasyka biznesowego lunchu. Oczywiście nie jest złym pomysłem dokonywanie przez nich wyboru, na wypadek gdyby okazało się, że są wegetarianami.

Świetna atmosfera

Biznesowy lunch powinien być świetną oprawą dla Twojej oferty, więc wybierz miejsce, które robi wrażenie. Profesjonalna atmosfera i piękny wystrój mogą znacznie poprawić doznania kulinarne. Niekoniecznie oznacza to, że musisz iść do 5-gwiazdkowego, najbardziej popularnego w całym mieście lokalu (chociaż te zwykle działają). Często możesz uzyskać ten sam efekt (i bardziej wyjątkowy) dzięki świetnej małej restauracji, która jest na uboczu. Dodatkowe punkty, jeśli wprowadzisz datę lunchu w ich nowej ulubionej restauracji – wtedy masz umowę niemalże w kieszeni.

To wszystko, co zdecydowanie musisz wziąć pod uwagę, aby wybrać mądre miejsce dla kolacji biznesowej. Skorzystaj z tego i udanego lunchu życzymy już teraz!

Teraz kilka solidnych wyborów na power lunche w kilku miastach biznesowych, zgodnie z zaleceniami lokalnych krytyków kulinarnych i blogerów:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *